Hakkımızda

Group of business people working with laptop at meeting

GM Ajans, Avrupa’da edinmiş oldukları iş tecrübelerini Türkiye’de Fuar, Tanıtım ve Organizasyon sektörüne farklı açılımlar kazandırmak isteyen iki organizatör tarafından kuruldu. Bu kapsamda müşterilerimizi belirledikleri hedef kitleleri karşısında en iyi şekilde temsil etmeyi ve tüketicilerde marka bilinci oluşturmayı hedef edindik. Böylece bizi başarıya taşıyacak olan yolda önemli bir yer edinmeyi amaçlıyoruz.

GM Ajans’ın sunduğu hizmet, stratejilerin belirlenmesi ve planlamadan fuar- tanıtım ve organizasyonlarınızın düzenlenmesine kadar pek çok etkinliği kapsıyor. Belirlenen etkinliklere yönelik uygun personelin temini ise yurt ve Avrupa çapındaki iletişim ağımız sayesinde ihtiyaç duydugunuz her an kurumumuzca sağlanabilmektedir.
Görevlerimizi yerine getirirken iki temel noktaya odaklanıyoruz: Düşünce ve hayata geçirme.

Kendimizi acenteler ve müşterileri arasındaki bağ olarak görüyoruz. Bu nedenle sizlere en hızlı ve etkili hizmeti sunmak için çalışıyoruz. İşini ciddiye alan, sorumluluk sahibi ve markasıyla samimiyeti özdeşleştirmek isteyen müşterilerimiz, bizim için her zaman ön plandadır. Bu özelliklere sahip olanları, daha gördüğümüz ilk anda fark ediyor, müşterimiz olarak benimsiyoruz ve ihtiyaç duydukları her an hizmet vereceğimiz bir çalışma ortagı olarak yanlarında oluyoruz.

Tüm personelimizle beraber her türlü fuar, tanıtım ve organizasyonlarınızda ihtiyaç duyduğunuz her an hizmetinizdeyiz.