Hizmetler

Her meslek grubundan insanların buluşma noktası ve yeni iş birlikteliklerine öncülük eden ideal bir iletişim platformudur fuar ve sergiler. Ürün sahipleri ile alıcıları buluşturan, aynı zamanda her alanda yeniliklerin sergilendiği ve farklı perspektiflerin keşfedildiği birlikteliklerdir. Siz de düzenleyeceğiniz fuar organizasyonlarınızla kuruluşunuzu başarı hedeflerinize biraz daha yaklaştıracaksınız: İmaj Gelişimi, Müşteri Bağlama, Ürün Tanınırlığının Arttırılması, Ticari Ortaklar Arasında İlişkilerin Kurulması ve Geliştirilmesi gibi konuları hedef almıştır.

slider1
1_PgmTJzD-eveL7lvV_ehIUQ

Tanıtım hizmetleri

Müşterilerimize hizmette yepyeni bir sayfa açıyoruz. Alışılagelmişin dışında, farklı bir konseptle ürünlerinizi hedef kitlenize ulaştırmanın ve markanızı tanıtmanın yolu, “Organizasyon ve Motivasyon”. Bu amaçla geliştirdiğimiz farklı hizmet anlayışımızla hedeflerimiz: İmaj Gelişimi, Ürünün En Etkili Şekilde Ortaya Konması, Yaşanabilir ve Hissedilebilir Reklamlar Tasarlamak, Müşterilerle ve Ticari Ortaklarla İlişkilerin Kurulması ve Geliştirilmesidir.

GM Ajans organizasyonlarınızı hedef kitleleriniz için unutulmaz kılmayı hedefliyor ve bu amaçla siz müşterilerimize; Danışma ve Konsept Oluşturma, Hedef Kitlelerinin Analizi, Gerekli Ekipmanların Temini ve Organizasyonu, Personel Temini, Animasyon, Catering, Matbaa Hizmetleri, Lokasyon Arayışı Ses, Işık ve Görüntü Sistemleri, Lojistik alanlarında hizmet vermektedir.

foto-galeri-kongre-ve-toplanti-248
space-event-theme-journey-to-the-moon-hanging-crescent

Organizasyon Ekipmanları

Klasik bir tanıtım standı mı ihtiyaç duyduğunuz, yoksa detaylarını sizin belirlediğiniz özel bir düzenleme mi? Fuar alanı mı arıyorsunuz ya da firmanıza özgü kıyafet seçiminde yardım mı almak istiyorsunuz? Tüm personelimizle beraber her türlü fuar, tanıtım ve organizasyonlarınızda ihtiyaç duyduğunuz her an hizmetinizdeyiz. GM Ajans her zaman doğru ekipmanı doğru zamanda doğru yere ulaştırır.

Dijital pazarlama ve arama motoru optimizasyonu alanında uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Firmaların dijital ortamda daha görünür olması ve müşterilere kusursuz bir kullanıcı deneyimi sunan internet sitelerini hayata geçiriyoruz. Verdiğimiz hizmetleri 28 dile kadar entegre ederek firmanızın uluslararası müşterilere ulaşmasına katkı sağlıyoruz.

cropped-digital-marketing-1